ŻALUZJE DREWNIANE I BAMBUSOWE - Kotara Story
557
page-template-default,page,page-id-557,page-child,parent-pageid-297,bridge-core-3.0.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-29.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

ŻALUZJE DREWNIANE I BAMBUSOWE

Żaluzje drewniane i bambusowe na pewno spodobają się tym osobom, które cenią sobie elegancję i estetykę oraz ekologiczne materiały. Wykonane z naturalnego surowca osłony do okien świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu o klasycznym stylu. Nadadzą pomieszczeniu uroku i szyku. Pięknie wkomponują się w każdy wystrój i spowodują, że mieszkanie stanie się niezwykle przytulne. Wykorzystanie ich do wystroju firmy lub publicznej placówki nada tym miejscom profesjonalny wygląd i zaprezentuje wyszukany gust. Konstrukcja drewnianych oraz bambusowych żaluzji jest bardzo prosta, dzięki czemu są łatwe w obsłudze. Materiał, z którego są wykonane nie nagrzewa się, więc można za ich pomocą uchronić się przed upałem. Żaluzje te charakteryzuje wysoka jakość oraz precyzja wykonania. Odznaczają się także dużą trwałością, co sprawia, że jest to inwestycja na długie lata.

Oferowane przez nas żaluzje posiadają lamele o różnych szerokościach do wyboru: 25 mm, 35 mm, 50 mm, 70 mm, oraz 75 mm, przy czym ostatnia szerokość jest możliwa tylko przy wersji drewnianej.