USŁUGI - Kotara Story
614
page-template-default,page,page-id-614,page-child,parent-pageid-541,bridge-core-3.0.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-29.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

USŁUGI

 

Wizyty domowe projektanta, projekty i wyceny, dobór tkanin i propozycje uszycia

Wybraną tkaninę czy tapetę trzeba przed zakupem zobaczyć w miejscu, gdzie razem z Państwem ma “zamieszkać” i tworzyć integralną spójną całość. Szerokie gamy kolorystyczne żaluzji, rolet oraz plis także wymagają indywidualnego doboru na miejscu. Na wizytę do Państwa możemy zabrać wzorniki tkanin, tapet i produktów gotowych. Na podstawie dokonanych pomiarów możemy przygotować wycenę dekoracji.

 

Projektowanie i aranżacje wnętrz

Tworzymy projekty wnętrz zarówno prywatnych, jak i publicznych. Uwielbiamy wyzwania i zadania specjalne. Szanujemy upodobania Klienta.

 

Indywidualne zlecenia takie jak:

  • Tapicerka, zagłówki, poduszki…
  • Tapetowanie
  • Freski na ścianach i meblach

 

Dla stałych Klientów: odbiory dekoracji do prania i ponowny ich montaż

Wszystkie uszyte u nas dekoracje są zaopatrzone w opis i zalecenia do prania. Nasi klienci mogą liczyć na usługę prania i serwisu dekoracji okien. Począwszy od przyjazdu po nie, zdjęcie dekoracji, czyszczenie i serwis aż po prasowanie i ich ponowna instalację. Szyjemy dekoracje na lata dlatego regularne odświeżanie i serwisowanie tkanin oraz systemów jest bardzo ważne dla ich wyglądu i kondycji.

Możliwość wypożyczenia wzorników

Mamy w swojej ofercie liczne zbiory tkanin: firanowych , zasłonowych, obiciowych , akustycznych , trudnopalnych , termicznych, wyciemniających , wzorzystych i gładkich, matowych i połyskliwych. Aby ułatwić Państwu wybór mamy możliwość wypożyczenia wybranych katalogów i próbek.