rolety na wałku - Kotara Story
469
page-template-default,page,page-id-469,page-child,parent-pageid-288,bridge-core-3.0.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-29.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

ROLETY NA WAŁKU

ROLETY NA WAŁKU to zasłony okienne wykonane z tkaniny, dające niezawodną ochronę przed nasłonecznieniem wnętrza, zapewniające intymność w pomieszczeniu oraz spełniające funkcje dekoracyjne.

Nowoczesne tkaniny oferowane w ROLETACH NA WAŁKU są odpowiednio zabezpieczone przed blaknięciem oraz rozciąganiem przy dużym nasłonecznieniu.

Tkaniny zastosowane w roletach odbijają promienie słoneczne zabezpieczając wnętrze przed światłem oraz przegrzaniem wnętrza.

Nowoczesne mechanizmy sprawiają, że ROLETY NA WAŁKACH można instalować do każdego typu okna, ściany, sufitu oraz framugi. Dostępne są systemy mocowane za pomocą specjalnych wieszaków lub bardziej eleganckie w kasetach maskujących.

 

Bardzo szeroki wybór tkanin, kolorów i wzorów pozwala na dobór właściwej ROLETY NA WAŁKU do każdego wnętrza.

ROLETY NA WAŁKU steruje się za pomocą mechanizmu łańcuszkowego lub sprężynowego. Można też zastosować sterowanie elektryczne.