ŻALUZJE - Kotara Story
297
page-template-default,page,page-id-297,page-parent,bridge-core-3.0.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-29.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive
Żaluzje drewniane i bambusowe

Żaluzje drewniane i bambusowe

Żaluzje drewniane i bambusowe na pewno spodobają się tym osobom, które cenią sobie elegancję i estetykę oraz ekologiczne materiały. Wykonane z naturalnego surowca osłony do okien świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu o klasycznym stylu. Nadadzą pomieszczeniu uroku i szyku.

WIĘCEJ ->

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe są  najczęściej wybieranymi osłonami na okna ze względu na swoją uniwersalność i niezobowiązujący wygląd. To najbardziej klasyczne żaluzje, które świetnie sprawdzą się przy minimalistycznych wnętrzach. Wykonane są z tworzywa, które bardzo łatwo się czyści.

WIĘCEJ ->

Verticale

Verticale

VERTICALE, inaczej ŻALUZJE PIONOWE od wielu już lat stanowią podstawę osłon okiennych dla biur, sal konferencyjnych i innych przestrzeni usługowych. VERTICALE są doskonałym sposobem łączącym funkcjonalność z nowoczesną estetyką,  zastępując tradycyjne firany i zasłony materiałowe. Pokryte są impregnatami antystatycznymi, co chroni je przed zabrudzeniami.

WIĘCEJ ->

Plisy

Plisy

PLISY to rodzaj  osłony okiennej, która skutecznie ochroni pomieszczenie od nadmiernego nasłonecznienia. W odróżnieniu od żaluzji i rolet PLISA umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna. Można je dowolnie przesuwać i w górę i dół. PLISY można wykonać z przeróżnych tkanin, i tych półprzezroczystych i nieprzepuszczających światła.

WIĘCEJ ->