artykuł 4 - Kotara Story
484
page-template-default,page,page-id-484,page-child,parent-pageid-472,bridge-core-3.0.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-29.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

Fiolet, fiolet i niebieski

 

Niebieskości, błękity i fiolety lubimy z Anią od zawsze. Tak się składa, że to najgorętsze barwy tego roku. Bardzo nas to cieszy!

Nic tak nie działa na nasze zmysły jak soczyste kolory. Powodują zmianę nastroju, wzmagają głód, pożądanie, rozweselają. Oprócz czerwieni w tym sezonie liczyć się będą jeszcze spalona żółć, zieleń i ultrafiolet, który przez firmę Pantone został wybrany kolorem roku 2018. Każda z tych barw jest niezwykle wyrazista i wymowna. Nie są to proste kolory do zastosowania we wnętrzu ale ich umiejętne wykorzystanie pozwala zbudować wnętrze niebanalne, niepowtarzalne i przytulne. Odważcie się, spróbujcie wpleść najpierw jakiś niewielki element dekoracji np. kilka poduszek. A jeśli się boicie…przyjdźcie do nas po poradę.