artykuł 3 - Kotara Story
481
page-template-default,page,page-id-481,page-child,parent-pageid-472,bridge-core-3.0.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-29.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

Trendy: urban jungle wciąż na topie!

 

Po okresie panowania wszechobecnego skandynawskiego hygge…czas na zmiany. I to wyraziste! Kiedy za oknem króluje biel śniegu lub smogowa szarość, nasze myśli często wędrują ku tropikalnym wyspom, soczystej zieleni i bujnym roślinom. Ten trend, zwany urban jungle już od jakiegoś czasu gości we wnętrzach jednak w tym roku przewidujemy jego totalny rozkwit.

Czym charakteryzuje się ten styl? Przede wszystkim  są to florystyczne motyw w rozmiarze XXL, duże roślinne desenie i wzory, które ozdabiają  tapety, obrazy i tkaniny. Będą dominować stylistycznie, zamienią wnętrza domów i mieszkań w tropikalną dżunglę. Najpopularniejsze będą rośliny egzotyczne, takie jak palmy, bananowce czy ananasy. Idealnym dopełnieniem modnego wnętrza staną się więc zasłony, rolety, pościel, narzuty takich właśnie materiałów. Wzory na ścianach czy zasłonach warto uzupełnić także żywymi roślinami, które w naturalnym środowisku rosną w krajach o tropikalnym klimacie. W ciepłych wnętrzach domów doskonale będą się czuć m.in. dekoracyjne drzewka cytrusowe oraz palmy.