artykuł 1 - Kotara Story
476
page-template-default,page,page-id-476,page-child,parent-pageid-472,bridge-core-3.0.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-29.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

WBREW REGUŁOM

Zasady są po to aby je łamać…Również we wnętrzach! Namawiamy Cię do zabawy z zasłonami i do bycia WEWNĘTRZNIE niegrzecznym

Nie pozwól zasłonić się zasłonom. Twoja osobowość i charakter wnętrza są najważniejsze, wtedy będziesz czuł się u siebie w domu jak …w domu. Niezależnie od tego, czy próbujesz rozwiązać jakiś problem wnętrzarski, czy po prostu zmienić coś w dekoracji mieszkania, możesz uwolnić się od tradycji i spróbować czegoś nowego wykorzystując w tym celu właśnie zasłony. Oto 5 „reguł”, których według nas wcale nie musisz przestrzegać:

Reguła 1: Wszystkie zasłony w jednym pomieszczeniu powinny być takie same

Wcale nie! Zasłony mogą wyglądać elegancko i interesująco nawet jeśli są różne. Muszą jednak zawsze być dobrane według jakiegoś klucza – np. kolorystycznego. Wtedy mogą różnić się zarówno grubością, fakturą jak i wzorem na tkaninie.

Reguła 2: Każde okno powinno mieć dwie zasłony

Jeśli masz wystarczająco szeroką zasłonę, która zasłoni całe okno, możesz przerzucić ją na jedną stronę okna i użyć jednej. Takie rozwiązanie wygląda ładnie zwłaszcza przy kilku oknach w pomieszczeniu.

Reguła 3: Jeden karnisz na jedno okno

Zawieszenie jednego długiego, wspólnego karnisza nad dwoma znajdującymi się na tej samej ścianie oknami oraz dwóch zasłon, może dać iluzję posiadania jednego dużego okna.

Reguła 4: Zasłony wieszamy tylko wewnątrz

Zawieś je na zewnątrz – na patio lub balkonie, aby dawały cień i tworzyły atmosferę.

Reguła 5: Każde okno powinno mieć zasłonę

Zasłony są piękne ale…..kto powiedział, że w ogóle musimy je mieć? Czasem okna i widok za nimi są tak piękne, że szkoda je zasłaniać.